Av. Murat Toker Av. Murat Toker
ERGENEKON
Halil KÜTÜK Halil KÜTÜK
Tirebolu Demiryolu İçin Birlikte Hareket Edilemedi
Seyfullah Çiçek Seyfullah Çiçek
Partimizin Adayı
Erdal Avcı Erdal Avcı
Or-Gi Hakkında Bilgi Edinelim
  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

LÜTFEN ANKETİMİZE KATILINIZ

KİRAZIN DÜNYA'YA YAYILDIĞI YER NERESİDİR?


HAVA DURUMU


Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seka 2.Bir Giresun Olacak
08 Mayıs 2013, 18:04

Seka 2.Bir Giresun Olacak

Bugünkü İl Genel Meclis Toplantısına katılan Giresun Valisi Dursun Ali Şahin SEKA (Milda) arazisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bugünkü İl Genel Meclis Toplantısına katılan Vali Dursun Ali Şahin SEKA (Milda) arazisiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

SEKA arazisinin toplam 68 milyon 500 bine satıldığını belirten Vali Şahin, “40 Milyon TOKİ tarafından karşılandı. Bu miktarla borçlar ödendi. Kalan 28 milyon 500 bin TL’yle ise TOKİ’nin yaptığı binalar, maliyeti fiyatına Özel İdareye verilecek. Böylelikle Özel İdare de borcunu kapatmış olacak.”dedi.

SEKA(Milda) arazisinin değerlendirilecek olmasından duyduğu mutluluğu belirten Vali Şahin, “Buradaki Milda arazisinin Özel İdare kapsamında olması burada değerlendirilmesi alkışlanacak bir durum. 686 dönüm arazi Giresun’un en güzel yerindeki bu araziye sahibiz. Bu sahipliğimiz geçici ama oraya 2. Bir Giresun kuracağız. Çok modern bir şehir kurulacak. Bu da sizlerin bizlerin vasıtasıyla olan bir durum. Burada kimse salt ben yaptım demez. Ben bu konuda hiç beyanda da bulunmadım. Bulunmamda. Ben Milda konusunda emeği olanlara son derece müteşekkirim. İlimize büyük bir katkı olacak. Bu kıskandırılacak bir katkı olacak. Bir hizmeti kim yaparsa yapsın önemli olan yapılmasıdır. Önemli olan Giresun’a hizmettir. Felsefe bu olmalıdır. Bunun dışında fikir yürütmek gereksiz boşa zaman harcamadır. Bunun dışında her şey yolundadır. Doğru ve dürüst şekilde devam ediyor.Beraberce hizmet yürütüyoruz. Milda konusu Özel İdaremizin ,hepimizin başarısıdır. “şeklinde konuştu.

Bu haber 2385 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

     BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER