Av. Murat Toker Av. Murat Toker
ERGENEKON
Halil KÜTÜK Halil KÜTÜK
Tirebolu Demiryolu İçin Birlikte Hareket Edilemedi
Seyfullah Çiçek Seyfullah Çiçek
Partimizin Adayı
Erdal Avcı Erdal Avcı
Or-Gi Hakkında Bilgi Edinelim
  •  
  •  
  •  

  • Bugün haber eklenmedi.

  • Son 7 gün haber eklenmedi.

  • Bu ay haber eklenmedi.

LÜTFEN ANKETİMİZE KATILINIZ

KİRAZIN DÜNYA'YA YAYILDIĞI YER NERESİDİR?


HAVA DURUMU


Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Av.Murat Toker 30 Yıl Önce Neleri Öngörmüştü? Şimdi Neler Oldu?
15 Temmuz 2016, 11:52

Av.Murat Toker 30 Yıl Önce Neleri Öngörmüştü? Şimdi Neler Oldu?

Av. Murat Toker konuşmasının içeriğinde neleri mesaj vermişti. Hayrettin Erkmen neleri söylemişti. Temel Gündoğdu ufukta neler görmüştü. Hamdi Bozbağ’ın temennileri neydi?

GİRESUN DERGİSİ 30 YIL ÖNCE KURUCUSU AV. MURAT TOKER’LE

NELERİ ÖNGÖRMÜŞTÜ? HEDEFLERİ NEYDİ?

KİM NELER SÖYLEMİŞTİ? ŞİMDİ NELER OLDU?

Av. Murat Toker konuşmasının içeriğinde neleri mesaj vermişti. Hayrettin Erkmen neleri söylemişti. Temel Gündoğdu ufukta neler görmüştü. Hamdi Bozbağ’ın temennileri neydi?

Giresun Dergisi’nin kurucusu Av. Murat Toker’in, Dışişleri eski Bakanı Dr. Hayrettin Erkmen’in, ANAP İstanbul eski Milletvekili Temel Gündoğdu’nun ve DP Giresun eski Milletvekili Hamdi Bozbağ’ın 30 yıl önce Giresin Dergisi’nin kuruluşunun 1. yılını kutladığı gecede, yaptığı konuşmaların satırbaşları arasında anlamlı mesajları var. Pek çok dikkatinizi çekeceğini umduğumuz bugünleri görmek adına temennilerinin yer aldığı videoyu mutlaka izlemeye davet ediyorum.

Çünkü o konuşmayı izleyenlerin Giresun Dergisi’ni ve kurucusu Av. Murat Toker’in mesajlarını daha iyi anlayacaklarını ve gözlemleyeceklerini ümit ediyorum.

Temeli sağlam atılan bir binanın tuğlalarının 30 yılda Remzi Mamaşoğlu tarafından nasıl örüldüğünü görmek ve bilmek gerekir. Av. Murat Toker’den aldığımız bayrağı çıtayı daha da yükseklere koyarak 30. Yayın yılına taşımanın onur ve gururunu yaşamaktayız.

Sayın Toker’in ilk sayımızda yazdığı Başyazıda bahsettiği ve ortaya koyduğu hedeflere bir bir yaklaştık demiyorum hepsini gerçekleştirdik. Bu bakımdan Sayın Toker’in konuşması büyük önem arz etmektedir. Keza bir döneme damga vurmuş değerli Giresunlu hemşehrilerimizin eski bakan ve milletvekillerimizin de konuşmaları bu bakımdan önemlidir.

Giresun Sivil Toplum Kuruluşları başkan ve yöneticileri, İstanbul’da yerelde ve genelde siyaset yapan tüm hemşehrilerimizi Giresun Dergisi’nin kurucusu Av. Murat Toker’in derginin kuruluşun ilk yıllarında yani 30 yıl evvel yaptığı konuşmalardan bazı satırbaşlarını ilişikte sunduğumuz videoyu çay ve kahvelerini yudumlarken mutlaka dinlemeye ve izlemeye davet ediyorum.

Sayın Av. Murat Toker’in konuşmalarındaki satırbaşları önemli mesajlar içeriyor. Bugünleri o günlerden görmek ve anlamak çok önemliydi. Toker, yaptığı konuşmada ve verdiği mesajlarda “Giresun Dergisi sadece çıkmak için çıkan bir dergi olmayacak. Giresun Dergisi’nin misyonu var. Giresun Dergisi bir misyonu yerine getirmek için çıkıyor” derken bugünleri sanki 30 yıl öncesinden görür gibiydi.

Giresun Dergisi’nin kurucusu Sayın Toker’in konuşmasını iyi idrak etmek gerekiyor. Sayın Toker’le birlikte devamında konuşan değerli Devlet adamı saygıdeğer büyüğümüz Çalışma -Ticaret ve Dışişleri eski Bakanlarımızdan hemşehrimiz Dr. Hayrettin Erkmen ile ANAP İstanbul eski milletvekili değerli hemşehrimiz Temel Gündoğdu’nun konuşmaları bugünler için büyük önem arz ediyordu o yıllarda. Yine DP eski Milletvekili Giresun’a ilk yabancı dil eğitim ve öğretimi yapan Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi’ni kazandıran değerli büyüğümüz Giresun’un bir çınarı Hamdi Bozbağ’da başarı dileklerini iletiyordu.

Sizi Sayın Av. Murat Toker ile birlikte Sayın Dr. Hayrettin Erkmen, Sayın ANAP İstanbul eski Milletvekili Temel Gündoğdu ve DP eski Milletvekili Hamdi Bozbağ’ın Giresun Dergisi’in 1. ve 2. Kuruluş yıllarını kutladığı 2500 hemşehrimizin katıldığı o muhteşem gecede içeriği dolu dolu görüş ve düşüncelerini siz sayın hemşehrilerimizle paylaşmanın tarif edilmez mutluluğunu yaşıyoruz. Ve şimdi sizi bahsettiğimiz o konuşların yer aldığı videolarla baş başa bırakıyoruz.

Lütfen kısa bir vakit ayırınız.

İzledikten sonra görüş ve düşüncelerinizi de bizimle bu sütunlardan paylaşınız.

İyi seyirler diliyorum.


Bu haber 3050 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

     BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER