KEMAL ARSLAN BURSA İŞKUR'A ATANDI


Açıklama: Milli Eğitim Bakanlığının gerçekleştirmiş olduğu rotasyon uygulaması sonucunda Bursa Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini sürdürürken Kütahya'nın Domaniç ilçesine atanan Giresunlu hemşerimiz Kemal ASLAN kurumlar arası geçiş ile Bursa İşkur İl Müdürlüğü emrine, İnegöl İşkur Hizmet Birim Müdürü olarak atandı.
Kategori: Gurbetdeki Giresun Haberleri
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2014
Geçerli Tarih: 08 Temmuz 2020, 16:20
Site: Gönüllü Giresun
URL: http://www.gonullugiresun.com/haber_detay.asp?haberID=2083


Milli Eğitim Bakanlığının gerçekleştirmiş olduğu rotasyon uygulaması sonucunda Bursa Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini sürdürürken Kütahya'nın Domaniç ilçesine atanan Giresunlu hemşerimiz Kemal ASLAN kurumlar arası geçiş ile Bursa İşkur İl Müdürlüğü emrine, İnegöl İşkur Hizmet Birim Müdürü olarak atandı.

KEMAL ARSLAN BURSA İŞKUR’A ATANDI

 

Milli Eğitim Bakanlığının gerçekleştirmiş olduğu rotasyon uygulaması sonucunda Bursa Nilüfer İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini sürdürürken Kütahya’nın Domaniç ilçesine atanan Giresunlu hemşerimiz Kemal ASLAN kurumlar arası geçiş ile Bursa İşkur İl Müdürlüğü emrine, İnegöl İşkur Hizmet Birim Müdürü olarak atandı.

 

Uzun senelerden bu yana eğitim camiasının içerisinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile göz dolduran Kemal Arslan’ın Bursa’dan ayrılmak istememesi nedeniyle böyle bir karar aldığını öğrenildi.

 

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinden Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bursa İşkur İl Müdürlüğü emrinde İnegöl İşkur Hizmet Birim Müdürlüğüne atanan Arslan’ın, memuriyet hayatındaki başarılı çalışmalarını istihdama yönelik çalışmaları ilede sürdürmesi bekleniyor.

 

Türkiye’nin Mobilya Devlerinin ve Türk mutfaklarında ayrı bir değere sahip İnegöl köftesinin başkenti Bursa’nın İnegöl ilçesinde İnegöl İşkur Hizmet Birimi Müdürü olarak göreve başlayan Giresun Espiyeli hemşerimiz Kemal Arslan’a Giresunoncelikleri.com olarak yeni görevinde başarılar dileriz.

 

Haber: Erdal AVCI